Śląski OZŻ

Egzaminy - wznowiony komunikat Komisji Szkolenia Śl.O.Z.Ż.

ozzKomisja Szkolenia informuje, że egzaminy na stopnie żeglarskie należy zgłaszać minimum 16 dni wcześniej przed planowaną datą egzaminu. Na Członka KE może być zgłoszony jedynie zweryfikowany egzaminator.

Czytaj więcej...

WARSZTATY METODYCZNE - cykl spotkań - program

ozzKomisja Szkolenia Śl.O.Z.Ż. oraz Koło Instruktorów zapraszają na cykl spotkań przeznaczonych dla instruktorów oraz dla wszystkich osób prowadzących szkolenia żeglarskie. Pierwsze spotkanie odbędzie się 03 czerwca 2016 w godzinach 1700 - 2000 w Pszczynie w budynku stadionu miejskiego przy ul. Bogedaina 22. Wstęp jest wolny dlatego zachęcamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa. Pierwsze spotkanie poprowadzi kpt. Wojciech Prus.

Czytaj więcej...

Kurs Młodszego Instruktora Żeglarstwa PZŻ w Rybniku

ozzKomisja Szkolenia Śląskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego organizuje na terenie Górniczego Klubu Żeglarskiego "Koga - Kotwica" w Rybniku kurs na stopień Młodszego Instruktora Żeglarstwa PZŻ. Planowany termin kursu 4 VI  - 10 VII 2016. Zapraszamy do zapisów!!

Czytaj więcej...

SZKOLENIE z obsługi programu do egzaminowania

ozzW dniu 27.04.2016 o godzinie 16.00 w Pszczynie przy ul. Basztowej 4 w Hali MORiS odbędzie się szkolenie z obsługi programu do egzaminowania. Do szkolenia mogą w pierwszej kolejności przystąpić egzaminatorzy zweryfikowani przez PZŻ oraz te osoby, które wysłały zgłoszenia do weryfikacji do PZŻ. Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona.  Zapisy na szkolenie przyjmujemy mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zapraszamy!!

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Home Aktualności